Firma Fenro Robert Głębowski dostarczyła nam dotąd okna na kilka obiektów w Bambergu, w Memmelsdorf i Meedensdorf. Na firmę Fenro mogliśmy też zawsze liczyć, kiedy był potrzebny obmiar okien na obiekcie lub pomoc techniczna przy montażu okien i ich późniejszym serwisie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

Erhard Hippacher, Bamberg

Zobacz usługę: link

 

 

Villa Voss to nie był łatwy temat, tak w zakresie budowlanym, jak i wymagań stawianych stolarce okiennej i drzwiowej. W części starej obiektu zamontowane zostały okna drewniane, dębowe wzorowane na oknach oryginalnych sprzed ponad 100 lat. W części nowej obiektu znalazły się okna drewniano-aluminiowe. Firma Fenro Roberta Głębowskiego zrealizowała ich dostawę i montaż. Aby zobaczyć efekt końcowy zapraszam do Gery.

Christian Matern, Gera

Zobacz usługę: link

 

 

Szukaliśmy dostawcy jakościowych okien drewnianych do modernizowanych przez nas segmentów przy Havelock Walk. Cieszę się, że znaleźliśmy firmę Fenro Robert Głębowski, bo dostarczone przez nich okna były takimi, jakich szukaliśmy: estetyczne, dobrze wykonane, podnoszące jakość i prestiż całego obiektu. Rok później, kiedy realizowaliśmy kolejny segment przy tej samej ulicy było oczywistym, że zamówienie zrealizuje firma Fenro.

Matthias Felsch, Londyn

Zobacz usługę: link

 

 

Przyznam, że miałem pewne obawy przy zamawianiu okien z odległej Polski aż na południe Francji. Firma Fenro Robert Głębowski okazała się firmą w pełni profesjonalną. Dostarczone okna całkowicie spełniały moje oczekiwania. Spokojnie mogłem też polecić ich okna moim znajomym. Pół roku po pierwszej dostawie zamówiłem w firmie Fenro kolejną partię okien. Moi znajomi też to zrobili.

Rolf Schmid, Saint-Lary

Zobacz usługę: link